Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘vaisiai‘ žymę

Kaip gerti sultis?

sultys Sultys tik tada turės gydomąjį poveikį organizmui, jei bus geriamos tinkamai. Patartina kelis kartus per savaitę išgerti ne mažiau kaip apie litrą sulčių. Tai padeda atstatyti pažeistas, nesveikuojančias ląsteles, maitina organizmą. Vaisių ir daržovių, iš kurių spausite sultis, geriau nelupti, nevalyti, nes būtent po žievele susikaupia daugiausia vitaminų. Sultys geriamos visiškai šviežios, ką tik išspaustos.

Kaip pirkti maistą?

maisto prekes Daugelis žmonių, kas savaitę lankydamiesi prekybos centruose apspirkti, stengiasi kuo greičiau tai atlikti tarsi nemalonią pareigą. Tačiau pirkti maistą rekėtų atidžiai, gerai apsvarstant, nes nuo to priklauso, ar sveiką maistą išsirinksite. Toliau pateikiami patarimai padės apsispręsti, kokius produktus rinktis maisto parduotuvėse.Maisto parduotuvėse pilna viliojančių, bet kaip tyčia kenksmingų maisto produktų – pyragų, sausainių,

Norite ilgai gyventi? Keiskite mitybos įpročius

sveikas maistas Jei norite būti sveiki, jaustis žvalūs ir energingi, ilgai gyventi, būtina tinkamai maitintis. Daugeliui žmonių tai yra pakankamai sunkus darbas, nes šiandien prekybos centruose gausu įvairaus skanaus ir dažnai ne visai sveiko maisto, kurio norisi kasdien suvalgyti ar bent jau paragauti. Tačiau pakeisti mitybos įpročius įmanoma, tik reikia žinoti, kaip tą padaryti.Valgykite daugiau daržovių ir vaisių.

Kur geriausia pirkti

prekybos centras Dabar įprasta pirkti maistą didelėse parduotuvėse, kur galima įsigyti įvairių produktų, negu vaikščioti į atskiras duonos ar mėsos parduotuves. Tačiau specializuotose parduotuvėse yra didesnis produktų pasirinkimas, jie būna natūralūs ir švieži. Kai kurių reikalingų produktų nesunku rasti ir prekybos centruose. Skirtingų tipų parduotuvės turi savo privalumų ir trūkumų. Prekybos centras ar sveiko maisto parduotuvė?

Naudingi patarimai uogienių ir kompotų mėgėjams

dzemas Jei vyšnias valandą palaikysite šaldiklyje, kauliukus išimsite lengviau, o sultys neištekės. Drumstą cukraus sirupą galima skaidrinti kiaušinio baltymu. Baltymą (1/4baltymo litrui sirupo) ištirpinkite šaltame sirupe, tada sirupą užvirkite. Kaitinamas baltymas sukreša ir virsdamas putomis surenka priemaišas. Putas nugriebkite, o sirupą iškoškite.

Mažos gudrybės verdant uogienes

Šiuo metu yra pats palankiausias metas virti uogienes. Vaisių ir uogų gausa tikrai didelė. Jeigu neturite savo sodo, kuriame pilna prisirpusių gėrybių-ne bėda. Dabar galite nurinkti derlių iš močiutės ar tėvų daržų. Taip pat, nebrangiai galite įsigyti vaisių turguje. Prisivirę uogienių, galėsite mėgautis jomis visus metus.

Viskas apie vaisius

uogos.jpg Nevalgykite neprinokusių vaisių – jie ne tik nenaudingi, bet gali būti ir nuodingi. Juose yra daug propektino, o veikiant virškinamiesiems fermentams, jis gali susiskaldyti, susidaryti metilo alkoholis, pavojingas žmogaus organizmui. Šiame straipsnyje - daug naudingos informacijos apie vaisius, jų laikymą bei šiaip naudingi patarimai.