Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘druska‘ žymę

Kaip gerti sultis?

sultys Sultys tik tada turės gydomąjį poveikį organizmui, jei bus geriamos tinkamai. Patartina kelis kartus per savaitę išgerti ne mažiau kaip apie litrą sulčių. Tai padeda atstatyti pažeistas, nesveikuojančias ląsteles, maitina organizmą. Vaisių ir daržovių, iš kurių spausite sultis, geriau nelupti, nevalyti, nes būtent po žievele susikaupia daugiausia vitaminų. Sultys geriamos visiškai šviežios, ką tik išspaustos.

Druska buityje

druska.jpg Kai kurie sako, kad druska – nesveika. Kiti tvirtina, kad šiek tiek druskos ne tik nekenkia, bet yra naudinga. Nei su vienais, nei su kitais ginčytis negalima. Nors dažniausiai druska vartojama valgiams sūdyti, ji gali būti naudinga ir buityje. Šiame straipsnyje pateikiami keletas netradicinių būdų pasūdyti sau gyvenimą.

Druskos nauda

Nustebau, kad druska gali turėti tiek daug gerų savybių. Tai kasdienis mūsų valgio pagardinimas. Anksčiau manyta, kad per daug druskos maiste, gali sukelti kraujo  spaudimą, tačiau vis dažniau pasigirsta kitokių nuomonių. Britų medikai viename straipsnyje pareiškė, jog druska turi mažai įtakos kraujo spaudimui. Be abejo, geriau patiekalų per daug nenusūdyti. Druska jau seniai vartojama ne tik patiekalų ruošime, bet jos dedama ir į desertus, kad „užfiksuoti“ skonį.