Įrašai, turintys ‘cukrus‘ žymę
Sultys tik tada turės gydomąjį poveikį organizmui, jei bus geriamos tinkamai. Patartina kelis kartus per savaitę išgerti ne mažiau kaip apie litrą sulčių. Tai padeda atstatyti pažeistas, nesveikuojančias ląsteles, maitina organizmą. Vaisių ir daržovių, iš kurių spausite sultis, geriau nelupti, nevalyti, nes būtent po žievele susikaupia daugiausia vitaminų. Sultys geriamos visiškai šviežios, ką tik išspaustos.
Klevų sirupas unikalus savo savybėmis: vietoj kenksmingos sacharozės jame yra medžio gaminama saldi dekstrozė ir masė naudingiausių imunitetui ir širdžiai mikroelementų – kalis, kalcis, geležis, magnis, cinkas. Be to, jame nėra riebalų.
Energijos antplūdį kas kiek laiko keičia nepaaiškinamas nuovargis, ypač atsibudus ir vėlyvą popietę. Ryte energijos trūkumas gali būti juntamas nepaisant to, kad išsimiegota pakankamai, nes per naktį cukraus kiekis kraujyje sumažėja. Vėlyvą popietę kraujyje taip pat gali sumažėti cukraus, nes papietavus organizmas kelias valandas kompensuoja padidėjusį cukraus kiekį. Silpnumas ar susierzinimas įprastu laiku nepavalgius. Įprastu laiku nepavalgius neaprūpinus organizmo gyvybiniais „degalais“, cukraus kiekis kraujyje sumažėja
Medus, apelsinų žievelės, karamele kvepiantis rudasis cukrus ir cinamonas – tai ne tik gardžiausių kepinių prieskoniai, bet ir natūralių kūno šveitiklių sudėtinės dalys, kiekviena savaip puoselėjanti odą. Natūralūs, namuose pasigaminti kūno šveitikliai efektyviai pašalina negyvų ląstelių sluoksnį, gerina kraujotaką, drėkina ir lygina odą, padeda jai geriau absorbuoti po šveitimo procedūros naudojamas medžiagas, saugo nuo plaukelių įaugimo po depiliacijos. Namuose gamintus šveitiklius kūnui galima naudoti 3 – 4 kartus per savaitę prausiantis duše ar vonioje.