Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘sokoladas‘ žymę

Natūralios kakavos produktai mažina kraujospūdį

sokoladas Šokoladas – vienas iš populiariausių saldumynų pasaulyje. Bet ar žinote, kad dar XX a. viduryje pradėti tyrimai patvirtino ir jo naudą sveikatai? Pirmuosius tyrimus organizavo ir iš dalies finansavo privati šokolado kompanija, kurios svarbiausias tikslas buvo susieti šokolade esančius flavonoidus su galimybe sumažinti mirčių nuo širdies ligų skaičių. Šie tyrimai parodė tiesiog neįtikėtiną teigiamą šokolado poveikį širdies veiklai.

Kas žinotina apie šokoladą

sokoladas Nors smaguriai teigia, jog šokoladą reikia valgyti vieną, o ne gardinti juo desertus, jūsų valia, kaip juo mėgautis. Svarbu pajusti palaimingą šokolado skonį! Pieninis šokoladas skiriasi ne tik priedais, bet ir tuo, jog gaminamas iš skirtingų rūšių pieno. Pavyzdžiui, daugelis Europos gamintojų pieninį šokoladą verda su kondensuotu pienu, amerikiečiai jo gamyboje naudoja pieno ir cukraus miltelius.

Kaip nepasiduoti stresui arba jį patyrus atsipalaiduoti ir su juo kovoti

Vyras ilsisi Karšta vonia. Niekas taip nepataiso nuotaikos, kaip vonia su aromatiniais aliejais. Dar galite užsidegti žvakę ir pasileisti patinkančią muziką. Ar jaučiate, kaip vien nuo tos minties darotės daug ramesni, problemos tarsi savaime sprendžiasi. Pabūkite su draugais.Neturite laiko susitikti su draugais? Bet taip norisi pasiguosti. Nieko nelaukdami čiupkite telefono ragelį ir paskambinkite vienam iš jų. Juk pasišnekėjus taip palengvėja!

Energijos siurbikai

Energijos-siurbikai.jpg Vieni maisto produktai suteikia organizmui energijos ir gyvybinių jėgų, tuo tarpu kiti neabejotinai daro priešingą poveikį. Visuotinai pripažinti energijos siurbikai yra kava, šokoladas, gaivieji gėrimai ir alkoholis. Kofeinas Kofeino gauname iš įvairių šaltinių, pavyzdžiui, kavos, arbatos ir kai kurių gaiviųjų gėrimų. Šokolado sudėtyje taip pat yra į kofeiną panašių komponentų, kurie organizmui daro panašų poveikį. Kofeinas per labai trumpą laiką pakelia energiją, tačiau laikiną energijos pakilimą lydi atoslūgis ir pastebimas nuovargis.

Porsche 911 Carrera S su šokoladiniais dažais

0112.jpg Šiek tiek keistos naujienos iš Nyderlandų – Porsche dileriai nusprendė stipriai “atnaujinti” 911 Carrera S išorę.

7 mitai ir faktai apie šokoladą

sokoladas.jpg Dievini šokoladą, bet esi prisiklausiusi apie jį tokių blogybių, kad su kiekvienu kasneliu galvoji, kad darai didžiulę nuodėmę? :). Nusiramink. Paskaičiusi šį straipsnį tikrai sužinosi ko nežinojusi. Praktiškai visi pagrindiniai mitai, susiję su šokolado nenauda ir neigiamu poveikiu yra paneigti. Aišku jei tik valgysi jį saikingai, nes kaip ir viskam kitam, taip ir šokoladui galioja viena esminė taisyklė – kas per daug, tas tikrai