Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘maisto produktai‘ žymę

Energijos siurbikai

Energijos-siurbikai.jpg Vieni maisto produktai suteikia organizmui energijos ir gyvybinių jėgų, tuo tarpu kiti neabejotinai daro priešingą poveikį. Visuotinai pripažinti energijos siurbikai yra kava, šokoladas, gaivieji gėrimai ir alkoholis. Kofeinas Kofeino gauname iš įvairių šaltinių, pavyzdžiui, kavos, arbatos ir kai kurių gaiviųjų gėrimų. Šokolado sudėtyje taip pat yra į kofeiną panašių komponentų, kurie organizmui daro panašų poveikį. Kofeinas per labai trumpą laiką pakelia energiją, tačiau laikiną energijos pakilimą lydi atoslūgis ir pastebimas nuovargis.

Konservuotų maisto produktų laikymas

konservai.jpg Dar prieš kokią dešimtį metų buvo labai populiaru konservuoti produktus namuose. Šiandien maisto produktų konservavimas nebėra toks populiarus, tačiau kai kurios namų šeimininkės kartas nuo karto tikriausiai dar užkonservuoja iš sodo parsivežtų agurkų ar pomidorų. Be to, kiekvienas mūsų tam tikrų konservuotų produktų kartais perkame parduotuvėje.