Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘kaip kovoti su stresu‘ žymę

Kaip nepasiduoti stresui arba jį patyrus atsipalaiduoti ir su juo kovoti

Vyras ilsisi Karšta vonia. Niekas taip nepataiso nuotaikos, kaip vonia su aromatiniais aliejais. Dar galite užsidegti žvakę ir pasileisti patinkančią muziką. Ar jaučiate, kaip vien nuo tos minties darotės daug ramesni, problemos tarsi savaime sprendžiasi. Pabūkite su draugais.Neturite laiko susitikti su draugais? Bet taip norisi pasiguosti. Nieko nelaukdami čiupkite telefono ragelį ir paskambinkite vienam iš jų. Juk pasišnekėjus taip palengvėja!

Kaip kovoti su stresu (2 dalis)

Spalis 5, 2009. | Žymės stresas, kaip kovoti su stresu | Grupė Įvairenybės
stresas.jpg Tai jau antroji "Kaip kovoti su stresu" dalis. Pirmąją gali pasiskaityti čia ir dar lauk ir trečiosios, kurioje bus pateikta dar daugiau patarimų, kaip nepasiduoti nuovargiui ir stresui bei kaip jo išvengti. Veik organizuotai Tiek darbe, tiek namie kasdien (nebent išeina pasiplanuoti ilgesniam laikui) susidaryk sąrašą darbų, kuriuos per dieną turi atlikti. Susidėliok tuos darbus pagal prioritetus ir atliktus pažymėk varnele (ar kažkaip kitaip, kaip tau patinka).

Kaip kovoti su stresu (1 dalis)

stresas.gif Šiuolaikinis gyvenimo ritmas reikalauja iš mūsų susitvarkyti su daugybe pareigų tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime: karjera, mokymasis, rūpinimasis vaikais ir panašiai. Ir nors nedidelis streso kiekis gali būti puikus motyvatorius, jei jis tampa nekontroliuojamas, gali turėti neigiamų pasekmių tiek fizinei, tiek psichinei sveikatai. Lygiai taip pat neigiamai įtakoti ir bendravimą su kitais žmonėmis bei asmeninius santykius.