Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘kofeinas‘ žymę

Energetiniai gėrimai. Tai, ko galbūt nežinojote

vaikinas geria Tikriausia nerastume žmogaus, kuris nebūtų gėręs ar bent jau ragavęs energetinio gėrimo. Pastaruoju metu šie žaibiškai energijos suteikiantys ir mieguistumą išsklaidantys gėrimai tapo labai populiarūs. Nevengiate jais pasimėgauti arba geriate norėdami įgyti energijos? Ką vertėtų žinoti? Jei geriate energijos teikiančius gėrimus dėl to, kad jums tiesiog skanu, verčiau taip nebesielkite.

Kofeinas-pliusai ir minusai

kofeinas Grynas kofeinas yra karti, balta kristalizuota substancija, kuri veikia žmogaus organizmą  kaip stiprus  stimuliatorius. Kofeinas yra dažno žmogaus kasdienis palydovas, kas įsivaizduoja savo rytą be kavos puodelio? Kava-vienas populiariausių gėrimų pasaulyje. Taigi, kofeinas vaidina svarbų vaidmenį mūsų gyvenime, todėl nuolat atsiduria įvairių sveikatos studijų ir tyrimų centre.  Apie kofeiną nuolat sklando įvairūs mitai. Vieną dieną kofeinas pristatomas kaip puikus antioksidantas,  kitą dieną paneigiama viskas, kas gera buvo pasakyta apie kofeiną ir kavą. Kaip yra iš tikrųjų?

Energijos siurbikai

Energijos-siurbikai.jpg Vieni maisto produktai suteikia organizmui energijos ir gyvybinių jėgų, tuo tarpu kiti neabejotinai daro priešingą poveikį. Visuotinai pripažinti energijos siurbikai yra kava, šokoladas, gaivieji gėrimai ir alkoholis. Kofeinas Kofeino gauname iš įvairių šaltinių, pavyzdžiui, kavos, arbatos ir kai kurių gaiviųjų gėrimų. Šokolado sudėtyje taip pat yra į kofeiną panašių komponentų, kurie organizmui daro panašų poveikį. Kofeinas per labai trumpą laiką pakelia energiją, tačiau laikiną energijos pakilimą lydi atoslūgis ir pastebimas nuovargis.