Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘grozis‘ žymę

Šis tas grožio labui (2 dalis)

makiazo-valymas.jpg Pirmoje dalyje rašiau apie tai, kad turėdama šiek tiek laisvo laiko, gali jį paskirti savo grožiui. Tačiau būtinai turi pasiskaičiuoti, kiek to laiko turėsi ir ką per jį gali nuveikti. Šioje dalyje sužinosi, ką gero gali padaryti, jei turi laisvą pusvalandį ar visą valandą.

Šis tas grožio labui (1 dalis)

grozis.jpg Net ir turėdama kelias laisvas minutes gali jas paskirti savo grožiui. Žinoma, jei likus pusvalandžiui iki svarbaus susitikimo sugalvosi pakeisti savo plaukų spalvą, gali pasibaigti ir nelabai linksmai, tačiau labai dažnai tokiu atveju mes puolam darytis manikiūrą, lakuotis nagus, rauti nuo kojų plaukelius,

Kosmetika ir grožio kultas

Rugpjūtis 26, 2009. | Žymės grozis, kosmetika, grozio kultas | Grupė Stilius ir mada
Manote kosmetika yra šių dienų moterų būtinybė? Kosmetika tokia pat sena kaip žmonijos istorija. Grožio kultas gyvavo visais laikais. Vyrai, o tuo labiau moterys nori išlikti kuo ilgiau jauni ir patrauklūs. Tai pagrindinė priežastis kodėl žmonės dažėsi ir dažosi. Manoma, kad kosmetika buvo naudojama net ledynmečio epochoje, mat to meto kapavietėse ir olose yra rasta dažų, kurie galėjo būti naudojami lūpoms dažyti.

Riebių plaukų efektas

plaukai.jpg Vakar  namuose atsitiktinau radau „įdomią“ knygelę. Iš pirmo žvilgsnio, nieko ypatingo, sena, apsiglamžius. Dėmesį patraukė pavadinimas „Būkime gražios“. Kadangi tai aktualu kiekvienai, moteriškas smalsumas privertė pavartyti. Knyga vos ne antikvarinė, gūdžių 1976m. leidimo. Pamaniau, nieko tokio, pasisemsiu hipių laikų moterų grožio paslapčių. Galvojau, kad 76-aisiais moterys vaikščiojo į galvą prisisegusios gėlių, o jų plaukai plaikstėsi vėjyje.

Grožio procedūros namų sąlygomis (kūno puoselėjimo procedūros)

11.png Pirmiausia prisileisk vonią šilto vandens (žiūrėk, kad nebūtų per karštas, nes neištversi visų grožio procedūrų), įlašink kelis lašus aromatinio vonios aliejaus. Jei pageidauji didesnio intymumo, į vandenį įberk gėlių žiedlapių. Vietoj žiedlapių gali įmesti į vandenį tirpų aromatinį vandens burbulą.

Grožio procedūros namų sąlygomis (pėdų priežiūra)

14.png Į dubenį drungno vandens įberk aromatinės druskos, vaistažolių, įlašink truputį aromatinio aliejaus (kad ir tokio paties, kurį naudojai vonioje). Palaikyk šiame mišinyje pėdas dešimt minučių ir po to skrupulingai nusausink. Aplink nagus užtepk odelių minkštiklio ir, kiek palūkėjusi, medine mentele švelniai nustumk odeles nuo nago guolio bei kraščiukų. Specialiu brūžuokliu arba tiesiog pemza nutrink negyvas ląsteles nuo kulnų, pėdų pagalvėlių bei pirštų pakraščių.