Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘higiena‘ žymę

Patarimai, kaip laikytis higienos gaminant maistą

higiena-virtuveje.jpg Gaminant maistą, reikia kruopščiai laikytis higienos taisyklių. Imantis valgio gaminimo, pirmiausia reikia nusiplauti rankas ir dažnai plauti jas per visą šį darbą. Drabužiai turi būti švarūs. Galvą derėtų aprišti lengva skarele arba dėvėti specialią kepuraitę. Visus indus reikia gerai prižiūrėti; plauti indų plovikliu, nes dažnai skrandžio ir žarnyno ligomis susergama ir apsinuodijama ne tik dėl blogo maisto, bet ir dėl nehigieniškų virtuvės indų, įrankių ir prietaisų.

Dezodorantas. Kaip pasigaminti?

dezodorantas.JPG Kiekvieną rytą jus pažadina žadintuvas, pasikeiksnojate, kad reikia keltis, iškeliat vieną koją iš lovos, paskui kitą ir sliūkinat į dušą. Atspėjau? Duodu 100, kad nusiprausę jūs tepate pažastis įvairiais dezodorantais, antiperspirantais ir pan. . Ar kada žiūrėjote kas parašyta ant to daikto, kurį naudojat kiekvieną dieną, etiketės? Ten tiek visko prigrūsta.. nenustebau kai viena draugė pasiskundė, kad jai pažastis išbėrė.

Riebių plaukų efektas

plaukai.jpg Vakar  namuose atsitiktinau radau „įdomią“ knygelę. Iš pirmo žvilgsnio, nieko ypatingo, sena, apsiglamžius. Dėmesį patraukė pavadinimas „Būkime gražios“. Kadangi tai aktualu kiekvienai, moteriškas smalsumas privertė pavartyti. Knyga vos ne antikvarinė, gūdžių 1976m. leidimo. Pamaniau, nieko tokio, pasisemsiu hipių laikų moterų grožio paslapčių. Galvojau, kad 76-aisiais moterys vaikščiojo į galvą prisisegusios gėlių, o jų plaukai plaikstėsi vėjyje.