Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘grozio proceduros namu salygomis‘ žymę

Šis tas apie grožį

laikysena.jpg Tam, kad visus metus atrodytum sveika ir patraukli ne tik sau, bet ir kitiems, turi rūpintis savimi. Tu, aišku, tai ir pati žinai, tik galbūt nežinai ką turi daryti, kad būtent taip ir atrodytum. Šiame straipsnelyje atskleisiu, ką turi atlikti kasdien, kas savitę, mėnesį ir kas metus, kad ir atrodytum, ir jaustumeisi puikiai.

Grožio procedūros namų sąlygomis (plaukų priežiūra)

13.png Pirmiausia kruopščiai ištrink plaukus šampūnu. Geriausia tai daryti duše kai jau esi atlikusi keletą procedūrų kūnui ir kai visa vonia jau pilnutėlė garų, nes jie padeda veikliosioms priemonių dalelėms geriau įsiskverbti į plaukus. Nepamiršk švelniai pirštų galais pamasažuoti galvos odos – taip suaktyvinama kraujotaka ir pagerėja plaukų augimas.

Grožio procedūros namų sąlygomis (kūno puoselėjimo procedūros)

11.png Pirmiausia prisileisk vonią šilto vandens (žiūrėk, kad nebūtų per karštas, nes neištversi visų grožio procedūrų), įlašink kelis lašus aromatinio vonios aliejaus. Jei pageidauji didesnio intymumo, į vandenį įberk gėlių žiedlapių. Vietoj žiedlapių gali įmesti į vandenį tirpų aromatinį vandens burbulą.

Grožio procedūros namų sąlygomis (pėdų priežiūra)

14.png Į dubenį drungno vandens įberk aromatinės druskos, vaistažolių, įlašink truputį aromatinio aliejaus (kad ir tokio paties, kurį naudojai vonioje). Palaikyk šiame mišinyje pėdas dešimt minučių ir po to skrupulingai nusausink. Aplink nagus užtepk odelių minkštiklio ir, kiek palūkėjusi, medine mentele švelniai nustumk odeles nuo nago guolio bei kraščiukų. Specialiu brūžuokliu arba tiesiog pemza nutrink negyvas ląsteles nuo kulnų, pėdų pagalvėlių bei pirštų pakraščių.

Grožio procedūros namų sąlygomis (veido priežiūra)

12.png Po procedūrų, skirtų tavo kūnui, atėjo eilė pasirūpinti ir veidu. Pripilk didelį dubenį beveik verdančio vandens ir įmesk į jį po porą ramunėlių bei mėtų arbatos maišelių (kuo puikiausiai tiks ir pačios rinktos vaistažolės). Kai žoleles pritrauks, pasilenk virš dubens, uždenk galvą bei pečius plačiu rankšluosčiu (tokiu, kad visi garai sklaidytųsi tik po juo) ir pabūk taip pasislėpusi maždaug 10 minučių.