Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘manikiuras‘ žymę

Manikiūras vyrams

manikiuras.jpg Šiais laikais prisižiūrėti būtina ne tik moterims, bet ir vyrams. Kaip tik todėl vyriškosios lyties atstovams vis dažniau atliekamos tos pačios procedūros kaip ir moterims. Manikiūras ne išimtis. Prižiūrėtos rankos yra labai svarbi įvaizdžio dalis. Jau seniai praėjo tie laikai, kai dauguma vyrų plušėjo fabrikuose. Šiandien jie darbo dienas leidžia ofisuose, nemažai bendrauja su žmonėmis, tad ne tik paties žmogaus poreikiai, bet ir darbo etiketas reikalauja ne tik savęs, bet ir antrojo veido – rankų, priežiūros.

Šis tas grožio labui (2 dalis)

makiazo-valymas.jpg Pirmoje dalyje rašiau apie tai, kad turėdama šiek tiek laisvo laiko, gali jį paskirti savo grožiui. Tačiau būtinai turi pasiskaičiuoti, kiek to laiko turėsi ir ką per jį gali nuveikti. Šioje dalyje sužinosi, ką gero gali padaryti, jei turi laisvą pusvalandį ar visą valandą.