Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘kuno prieziura‘ žymę

Laimingosios odos valandos

odos-prieziura.jpg Odai praradus drėgmę, ji ima džiūti. Bet yra būdas, leidžiantis vos per kelias sekundes sudrėkinti odą ir padidinti jos tonusą. Tai purškiamasis terminis vanduo – požeminis vanduo, kylantis iš žemės paviršių daugybinių karštų telkinių ir geizerių pavidalu. Jo sudėtyje yra mineralinių druskų ir mikroelementų, kurie optimaliai atitinka žmogaus organizmo mikroelementų ir mineralų sudėtį. Terminio vandens, skirto odai drėkinti, galima įsigyti kosmetikos parduotuvėse bei vaistinėse.

Šieno kompresas

Kartą, skaitinėjau ir radau neįtikėtiną dalyką. Niekada nebūčiau pamanius, kad šienas gali turėti gydomųjų savybių. Pasirodo, šildantis šieno kompresas yra tradicinis vaistas nuo nugaros, sprando dieglių ir reumato. Tereikia šieno prikimštą medvilninį maišelį, pašildyti virš garų, iki 60 laipsnių, uždėti ant skaudamos vietos ir uždengti audeklu. Su tokiu kompresu reikia išbūti tol kol atšals, jei reikia, galite dar kelis kartus pakartotinai pašildyti kompresą. 

Grožio procedūros namų sąlygomis (kūno puoselėjimo procedūros)

11.png Pirmiausia prisileisk vonią šilto vandens (žiūrėk, kad nebūtų per karštas, nes neištversi visų grožio procedūrų), įlašink kelis lašus aromatinio vonios aliejaus. Jei pageidauji didesnio intymumo, į vandenį įberk gėlių žiedlapių. Vietoj žiedlapių gali įmesti į vandenį tirpų aromatinį vandens burbulą.