Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘plauku prieziura‘ žymę

Plaukų stiprinimas natūraliais būdais

plauku-prieziura.jpg · Ajerų šakniastiebių arba lapų nuovirai intensyvina galvos odos kraujotaką, dėl to sparčiau auga plaukai. Susmulkintus sausus ajerų lapus arba šakniastiebius (šaukštas litrui vandens) užplikykite, uždenkite ir, šiltai apdangstę, palaikykite 4 – 5 valandas. Perkoškite ir praskieskite vandeniu.

Teisingas plaukų plovimas

grazus-plaukai.jpg Tavo plaukai yra tavo grožio ir įvaizdžio dalis, o gražūs plaukai pasiekiami visų pirma teisinga jų priežiūra. Priežiūra šiuo atveju yra tinkamas plaukų plovimas. Atrodo viskas labai paprasta ir nėra čia ką pasakoti, tačiau paskaityk žemiau esančius patarimus ir pastebėjimus ir pažiūrėk, ar tikrai viską darai taip, kaip reikia. Pirmoji ir bene svarbiausia taisyklė yra

Spindintys plaukai

plaukai-sviesus.jpg Kiekviena mergina ar moteris svajoja apie nuostabiai žvilgančius plaukus. Pastebėjau, kad po maudynių jūroje, pabuvus saulėje, plaukai pašviesėjo ir įgavo nuostabų spindesį. Tačiau Lietuva ne tas kraštas, kuriame galėtume lepintis saulės voniomis vos tik panorėjus. Pasibaigus vasarai, dar kurį laiką galime džiaugtis atsigavusiais plaukais, tačiau netrukus vėl reikės juos slėpti nuo šalčio po vilnonėmis kepurėmis.

Grožio procedūros namų sąlygomis (plaukų priežiūra)

13.png Pirmiausia kruopščiai ištrink plaukus šampūnu. Geriausia tai daryti duše kai jau esi atlikusi keletą procedūrų kūnui ir kai visa vonia jau pilnutėlė garų, nes jie padeda veikliosioms priemonių dalelėms geriau įsiskverbti į plaukus. Nepamiršk švelniai pirštų galais pamasažuoti galvos odos – taip suaktyvinama kraujotaka ir pagerėja plaukų augimas.

Šampūno receptas

Gal norėtumėte išsiplauti galvą savo kurtu šampūnu? Aš jau kurį laiką taip darau ir džiaugiuosi rezultatais. Plaukai blizga, švelnūs... Esmė tame, kad gamindama sau šampūną įsidedu būtent tokių komponentų, kokių mano plaukams reikia. Nesame juk mes visi kažkokie klonai, kuriems tiktų tas pats Head & Shoulders. Sau pasidariau šampūną sausiems plaukams, draugė džiaugiasi raminančiu. Juk nerealu turėti savo paties pasigamintą šampūną.

Riebių plaukų efektas

plaukai.jpg Vakar  namuose atsitiktinau radau „įdomią“ knygelę. Iš pirmo žvilgsnio, nieko ypatingo, sena, apsiglamžius. Dėmesį patraukė pavadinimas „Būkime gražios“. Kadangi tai aktualu kiekvienai, moteriškas smalsumas privertė pavartyti. Knyga vos ne antikvarinė, gūdžių 1976m. leidimo. Pamaniau, nieko tokio, pasisemsiu hipių laikų moterų grožio paslapčių. Galvojau, kad 76-aisiais moterys vaikščiojo į galvą prisisegusios gėlių, o jų plaukai plaikstėsi vėjyje.