Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘kova su stresu‘ žymę

Kaip kovoti su stresu (1 dalis)

stresas.gif Šiuolaikinis gyvenimo ritmas reikalauja iš mūsų susitvarkyti su daugybe pareigų tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime: karjera, mokymasis, rūpinimasis vaikais ir panašiai. Ir nors nedidelis streso kiekis gali būti puikus motyvatorius, jei jis tampa nekontroliuojamas, gali turėti neigiamų pasekmių tiek fizinei, tiek psichinei sveikatai. Lygiai taip pat neigiamai įtakoti ir bendravimą su kitais žmonėmis bei asmeninius santykius.

Buitinis stresas

Stresas- baisus dalykas. Daugiau ar mažiau stresą patiriame visi. Tai natūrali organizmo reakcija į tam tikras aplinkybes. Nedidelis stresas skatina žmogų veikti, mąstyti, suteikia gyvenimui spalvų. Tačiau būna taip, kad gyvenime ne visada pavyksta atsipalaiduoti ir atsikratyti įtampos. Ilgainiui, kasdienis stresas gali sugadinti žmogui gyvenimą. Keletas patarimų kaip kovoti su buitiniu stresu: