Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘veidas‘ žymę

Teisingas skutimasis. Ką reikėtų žinoti?

vyras skutasi Niekas nepaneigs, kad veidas yra pagrindinė žmogų reprezentuojanti kūno dalis. Mums bendraujant su kitais, pirmiausia dėmesys kreipiamas į veidą. Kaip tik todėl veidą reikia itin kruopščiai prižiūrėti. Viena opiausių problemų iškylančių vyrams veido priežiūros srityje – barzdos skutimasis. Labai daug vyrų nežino, kaip teisingai nusiskusti, todėl veido odą kankina bėrimai, įaugę plaukeliai ir kitos problemos.

Prancūzių grožio paslaptys

prancuzu grozio paslaptys Prancūzės visada garsėjo savo stilingumu ir žavesiu. Kodėl jos tokios nepakartojamos? Esmė ne brangioje prancūziškoje kosmetikoje, ar drabužiuose „nuo kutiūr“. Savo kelią į žavesio viršūnę reiktų pradėti nuo tvarkingumo, gražios, išdidžios laikysenos, lengvos eisenos ir nerūpestingos šypsenos. Visa tai nepareikalaus didelių finansinių išlaidų, o rezultatą pastebėsite greitai.

Grožio procedūros namų sąlygomis (veido priežiūra)

12.png Po procedūrų, skirtų tavo kūnui, atėjo eilė pasirūpinti ir veidu. Pripilk didelį dubenį beveik verdančio vandens ir įmesk į jį po porą ramunėlių bei mėtų arbatos maišelių (kuo puikiausiai tiks ir pačios rinktos vaistažolės). Kai žoleles pritrauks, pasilenk virš dubens, uždenk galvą bei pečius plačiu rankšluosčiu (tokiu, kad visi garai sklaidytųsi tik po juo) ir pabūk taip pasislėpusi maždaug 10 minučių.