Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘skutimasis‘ žymę

Kad skutimasis būtų malonus

vyras skutasi Kiekvieną rytą, kartais rečiau, visi vyrai ne tik prausiasi po dušu, bet ir skutasi. Šiais, skubėjimo laikais, svarbu nusiskusti ne tik švariai, bet ir greitai. Yra du būdai: greitai ir sausai nusiskusti su mašinėle ir kitas, kiek ilgiau užtrunkantis būdas – skutimasis peiliukais. Ir vienas, ir kitas būdas turi savų trūkumų ir privalumų. Naudodamiesi šiuo prietaisu nusiskusite gretai ir patogiai, be to nereikės naudoti skutimosi želė ar putų, tad sutaupysite pinigų.

Teisingas skutimasis. Ką reikėtų žinoti?

vyras skutasi Niekas nepaneigs, kad veidas yra pagrindinė žmogų reprezentuojanti kūno dalis. Mums bendraujant su kitais, pirmiausia dėmesys kreipiamas į veidą. Kaip tik todėl veidą reikia itin kruopščiai prižiūrėti. Viena opiausių problemų iškylančių vyrams veido priežiūros srityje – barzdos skutimasis. Labai daug vyrų nežino, kaip teisingai nusiskusti, todėl veido odą kankina bėrimai, įaugę plaukeliai ir kitos problemos.