Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘Buitis, interjeras‘ žymę

Kaip idealiai išvalyti langus?

window-cleaner.jpg Tikriausiai ne kartą pagalvojote, kaip profesionalūs langų valytojai šitaip greitai ir idealiai išvalo langus, kad pastarieji net švyti? Manote, jog jums taip niekad nepavyktų padaryti namuose, nebent pasisamdytumėte profesionalą? Klystate. Tai įmanoma padaryti ir patiems.

Kokiomis spalvomis dažyti mažos kvadratūros kambarį?

02-small.jpg Jei gyvenate nedideliame bute ir svajojate apie didesnį, tačiau svajonei įgyvendinti trūksta lėšų, o erdvės trūkumas tiesiog slėgte slegia arba turite namą, kuriame yra keletas nedidelių kambarių ir norėtumėte erdvę praplatinti, nebūtina griauti sienų arba ilgus metus taupyti pinigus, o gal net imti paskolą didesniam būstui įsigyti. Jums tiesiog pakaks perdažyti kambario sienas.

Montuojant dušo kabinas

Duso-kabina.jpg Yra daugybė būdų įsirengti dušo kabiną vonioje, tačiau tarp pasirinkimų gausos Jums reikia vieno, kuris būtų pritaikytas Jūsų esančiai situacijai ir patogumui. Tai priklauso nuo: kanalizacijos vamzdyno nuolydžio ir įrengimo vonios kambario ploto galimos sienų ir grindų vandens izoliacijos

Vaiko kambarys

basketball-boys.jpg Vienas svarbiausių žingsnių, kuriant vaiko kambarį, yra tai, jog interjero apdaila būtų tvirta ir lengvai atnaujinama. Taip pat įrengimas labai priklauso nuo to, koks yra vaiko amžius. Rengiant vaiko kambarį pirmenybę reikėtų teikti natūralioms, ekologiškai švarioms medžiagoms. Nereiktų vengti piešinių ant sienų, lentynose sudėkite spalvotus žaislus, o baldai taip pat turėtų būti žaismingesni.