Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘langai‘ žymę

Renkamės langus

Langai.jpg Dar visai neseniai buvo paplitusi mada keisti senus nusidėvėjusius langus į plastikinius. Šiandien matome rezultatą: beveik visi daugiabučiai namai puikuojasi naujais plastikiniais langais. Gal Jūs ruošiatės tam tik dabar? O gal jau įsibėgėjo jūsų nuosavo namo statybos ir greitai reikės dėti langus, tačiau nežinote kokius ir kaip išsirinkti? Šiame straipsnyje aptarsime kaip tą padaryti.

Kaip idealiai išvalyti langus?

window-cleaner.jpg Tikriausiai ne kartą pagalvojote, kaip profesionalūs langų valytojai šitaip greitai ir idealiai išvalo langus, kad pastarieji net švyti? Manote, jog jums taip niekad nepavyktų padaryti namuose, nebent pasisamdytumėte profesionalą? Klystate. Tai įmanoma padaryti ir patiems.

Nedidelės, bet svarbios plastikinių langų detalės arba Kaip taupo gamintojai?

PL211.jpg Plastikiniai langai – technologiškai sudėtingas produktas. Ne profesionalui sunku daug ką teisingai įvertinti, tad pasitaiko nesąžiningų gamintojų, kurie tuo naudojasi. Įsigyjant langus, pirkėjui norisi sutaupyti, o langai, kaip tyčia, visi baltučiai, švaručiai ir vienodi.