Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘atmintis‘ žymę

Kaip išsaugoti gerą atmintį

bandymas atsiminti Metams bėgant atmintis neišvengiamai silpsta, tačiau su užmaršumu galima ir reikia kovoti. Nustebsite sužinoję, tačiau atmintis silpsta ne tiek dėl amžiaus, kiek dėl blogos nuotaikos. Todėl dažniau reikia prisiminti viską, kas buvo gera, - seniai įrodyta, kad teigiamos emocijos daro stebuklus. Tai galioja ir atminčiai. Atmintis priklauso nuo to, ką valgome?

Prieš atnaujinant kompiuterį

RAM, atmintis, operatyvioji atmintis, upgrade, kompiuterio atnaujinimas, apie RAM, kompiuteris      Vienas greičiausių ir lengviausių būdų paspartinti kompiuterio darbą, tai operatyvios atminties (RAM) atnaujinimas bei padidinimas. Tačiau prieš atliekant šiuos atnaujinimus, svarbu įsitikinti kiek RAM atminties palaiko Jūsų kompiuterio motininė plokštė (Motherboard) bei kurios kartos operatyviąją atmintį reikėtų pirkti, kitu atveju pinigai bus išmesti veltui, nes dėl šių neatitikimų naujai įsigyta atmintis neveiks sistemoje arba tiesiog nebus įmanoma jos į ją įmontuoti.

Prieskoniai mąstymui

Prieskoniai smegenims. Skamba keistai, bet veikia gerai :) . Pasirodo, tokios natūralios žolės kaip ciberžolė, kurkuma, imbieras, cinamonas skatina smegenų veiklą ir stimuliuoja atmintį. Tai ypač aktualu prasidėjus „darbymečiui“. Jeigu po vasaros sunku susikaupti,  gamindami maistą, vartokite prieskonius, kurie jau nuo seno laikomi išminčių vitaminais.