Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘regejimas‘ žymę

Kompiuterinių žaidimų nauda

vaikas zaidzia Nuolat girdime šnekant apie, neva kompiuterinių žaidimų daromą žalą vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms, dažniausiai vyrams. Neneigsime, kompiuteriniai žaidimai iš tiesų gali sukelti priklausomybę, atitraukti žmogų nuo realaus pasaulio, neigiamai paveikti mąstymą, sukelti agresijos priepuolius, bet ar tikrai jų poveikis tik neigiamas? Mokslininkai išsiaiškino, kad kompiuteriniai žaidimai daro ne tik žalą, bet ir teikia nemažai naudos. Kokia ji?

Sodininkavimas dėl pojūčių

sodas Su savo sodais mes bendraujame per emocijas ir pojūčius. Mėgstamo augalo kvapas gali sukelti euforiją, o pūkuotų vilnotosios notros, dar vadinamos asilo ausimis, lapų glostymas veikia raminamai. Kalbėdami apie regėjimą, paprastai omenyje turime tiesioginį optinį įspūdį, sukeltą medžio, gėlių lysvės ir visko, ką aplinkui  matome, patinka mums tai ar ne. Regėjimas sode reiškia labai daug. Žiūrėdami į medį, mes tirsime jo kamieno formą, išsikerojusias šakas, susipynusią lają.

Pratimai regėjimui stiprinti

Akių grožis dar ne viskas. Kur kas svarbiau turėti gerą regėjimą. Kad akys „nesugestų“ anksčiau laiko turite atsiminti keletą dalykų. Ar žinojote, kad  žiūrėjimas į vieną tašką kenkia jūsų regėjimui. Skamba juokingai? :)  Tačiau, manau, kartais ir patys tai darote. Pavyzdžiui,  žiūrėdami TV stenkitės neįbesti akių į vieną tašką, geriau būtų sekti aktorių judesius akimis. Labai blogas įprotis dieną-naktį nešioti akinius nuo saulės. Kenkia ne akiniai, o įprotis.