Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘nauda‘ žymę

Kompiuterinių žaidimų nauda

vaikas zaidzia Nuolat girdime šnekant apie, neva kompiuterinių žaidimų daromą žalą vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms, dažniausiai vyrams. Neneigsime, kompiuteriniai žaidimai iš tiesų gali sukelti priklausomybę, atitraukti žmogų nuo realaus pasaulio, neigiamai paveikti mąstymą, sukelti agresijos priepuolius, bet ar tikrai jų poveikis tik neigiamas? Mokslininkai išsiaiškino, kad kompiuteriniai žaidimai daro ne tik žalą, bet ir teikia nemažai naudos. Kokia ji?

Gydanti vištiena

Artėja ruduo, o su rudenėliu daugėja  įvairiausių peršalimų ir negalavimų. Ar žinote, kas geriausiai padeda kovojant su peršalimo simptomais? Pasirodo, arbatytė su  citrina- ne pati veiksmingiausia. Ar ką nors girdėjote apie vištienos sultinio galias? Nebraskos (JAV) sveikatos centro mokslininkai nusprendė išsiaiškinti, ar  ne veltui  vištienos sultinys, laikomas geriausiu vaistu nuo peršalimo.