Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘plytelės‘ žymę

Dekoratyvinių plytelių klojimas lauke (2 dalis)

laiptai Vos baigus statyti namą, užgriūva begalės statybos pabaigos darbų. Vienas iš jų – įėjimas. Paprastai jis būna betonuojamas, o paskui įrengiami laiptai. Kad laiptai negadintų fasado vaizdo, juos patartina iškloti specialiomis keraminėmis arba akmens masės plytelėmis. Pačios pakopos turėtų būti funkcionalios, patogios – juk tai pirmas įspūdis apie namą. Taigi, praeitoje šio straipsnio dalyje jau aptarėme kai kuriuos aspektus, susijusius su plyteliu klojimu lauke, o dabar tęsiam toliau.

Dekoratyvinių plytelių klojimas lauke (1 dalis)

laiptai Vos baigus statyti namą, užgriūva begalės statybos pabaigos darbų. Vienas iš jų – įėjimas. Paprastai jis būna betonuojamas, o paskui įrengiami laiptai. Kad laiptai negadintų fasado vaizdo, juos patartina iškloti specialiomis keraminėmis arba akmens masės plytelėmis. Pačios pakopos turėtų būti funkcionalios, patogios – juk tai pirmas įspūdis apie namą.Plyteles pasirinkite šiek tiek ryškesnes nei viso namo spalva, nes laiptai – eksterjero akcentas.

Odinės plytelės.

new2.jpg Dar viena naujovė sienų ir grindų dangos pasaulyje – odinės plytelės. Vietoj įprastų keraminių. Odinės plytelės sukuria jaukią aplinką, o interjeras jų dėka tampa stilingas ir originalus. Įsivaizduokite, kaip basomis žengiate per minkštas šiltas odines grindis... Dizainerių teigimu, toks naujoviškas dangos variantas puikiai tiktu elegantiškam art-deko stiliaus interjerui bei stilizuotam etniškam stiliui.

Patarimai, kaip prižiūrėti akmens ir keraminėmis plytelėmis klotas grindis

Plyteles.jpg · Akmenines ar akmens masės plytelėmis klotas grindis reikėtų valyti vos drėgna grindų šluoste arba dulkių siurbliu su specialiais minkštais šereliais, kurie nebraižytų dangos paviršiaus. · Plaunant tokias grindis pernelyg drėgna šluoste gali atsirasti dėmių. Akmenyje yra druskų, jos išdžiūdamos palieka žymių, tad išplovus grindis ar išsiliejus vandeniui reikia nedelsiant nusausinti medvilnine šluoste.

Renkamės vonios plyteles

Ceramic-Tile-Wetlands.jpg Plytelės – praktiška ir ekologiška danga. Jų yra įvairaus dizaino, spalvų, raštų. Jei nutarsite plytelėmis klijuoti savo vonios kambarį, atkreipkite dėmesį ne tik į jų grožį, bet ir kitas savybes. Plytelės skirstomos į keramines, klinkerio, akmens masės, marmurines, mozaikines ir porcelianines. Čia aptarsime jų rūšis, savybes ir kur kokias geriausia naudoti.

Keraminių plytelių klojimas

plyteles.jpg Pirmas žingsnis, prieš išsirenkant plyteles, yra gerai išsimatuoti patalpą, kurią ketinama klijuoti. Patartina nusipirkti plytelių šiek tiek (apie 5 proc.) daugiau nei reikia, nes dalis suduš ar reikės pjaustyti, o vėliau nupirktų plytelių atspalvis bei matmenys gali skirtis. Svarbu, kad tai pačiai patalpai iškloti skirtų plytelių pakuotės būtų su nurodytais tokiais pat kodais, atspalviais bei matmenimis. Paviršius ant kurio bus klojamos plytelės turi būti lygus ir tvirtas.