Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘sienos‘ žymę

Odinės plytelės.

new2.jpg Dar viena naujovė sienų ir grindų dangos pasaulyje – odinės plytelės. Vietoj įprastų keraminių. Odinės plytelės sukuria jaukią aplinką, o interjeras jų dėka tampa stilingas ir originalus. Įsivaizduokite, kaip basomis žengiate per minkštas šiltas odines grindis... Dizainerių teigimu, toks naujoviškas dangos variantas puikiai tiktu elegantiškam art-deko stiliaus interjerui bei stilizuotam etniškam stiliui.

Sienų ir lubų dažymas (2 dalis)

dazymas2.jpg Jau aptarėme sienų dažymo ypatumus, o dabar aptarkime, kaip dažyti lubas ir smulkesnius dažymo darbus. Lubas dažyti šiek tiek sunkiau, nei sienas, nes reikia stovėti nuolat pakėlus galvą, be to darbas visuomet vyksta aukštai pasilipus ant kopetėlių. Daug krupštumo reikalauja ir užbaigiamieji dažymo darbai. Kaip teisingai visa tai atlikti?

Sienų ir lubų dažymas (1 dalis)

dazymas.jpg Dažais galima lengvai, labai ekonomiškai ir efektingai dekoruoti kambarį. Dabar yra pakankamai dažų rūšių ir spalvų, didelis paprastos dažymo technikos pasirinkimas. Sienų spalva gali lemti kambario tipą: šviesi spalva mažam kambariui suteiks erdvumo, o tamsi spalva didelį kambarį padarys jaukesnį. Be to, dažai gali padėti paslėpti sienų ir lubų defektus. Jei jau esate paruošę sienas dažymui, galite pradėti tolimesnius darbus.