Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘sveikas maistas‘ žymę

Senovinė duonkepė sugrįžta į XXI amžiaus virtuvę

ciklonine krosnele Nuolat girdime apie tai, kaip nesveikai mes maitinamės, kad reikėtų vartoti mažiau riebalų, mažiau kepto, daugiau troškinto maisto ir panašiai. Pamokymai yra gerai, tačiau visi žinome, kaip sunku laikytis sveikos mitybos principų. Bet nenusiminkite, dabar jau yra puiki pagalbininkė – cikloninė krosnelė, padėsianti jums visai šeimai nesunkiai paruošti sveikesnį ir gardesnį maistą. Tai – naujos kartos maisto gaminimo įrenginys. Jame maistą galima kepti, virti, skrudinti, džiovinti, troškinti, atšildyti, ruošti garuose.

Kodėl sveika valgyti duoną?

duona.jpg Duona – kepinys iš kviečių, rugių ir kitų javų miltų. Vienas iš svarbiausių maisto produktų, patenkinantis daugumą organizmo energijos poreikių. Duonai tešla maišoma iš miltų, druskos ir vandens. Kai kada dar dedama salyklo, kmynų, cukraus, pieno, išrūgų ar kitų priedų. Tešla dažniausiai rauginama duonos raugu arba keliama mielėmis. Kai kurie žmonės duonos atsisako, nes neva ji yra viena iš svorio augimo priežasčių.