Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘namu interjeras‘ žymę

Vitražas namų interjere

vitrazas.jpg Vitražas, kaip meno kūrinys, tikrai nebėra naujiena – jau penktame amžiuje bažnyčių ir vienuolynų langus puošdavo ornamentinės mozaikos iš spalvoto stiklo. Vis dar pakankamai nauja yra tai, kad vitražai imti naudoti asmeninių namų interjere.

Televizorius ir namų interjeras: suderinama ar ne?

televizorius-interjere.jpg Šiuolaikinis namų interjeras be televizoriaus sunkiai įsivaizduojamas. Kadaise šis daiktas stovėjo kambario centre ir jam nebuvo keliami jokie reikalavimai. Šiandien situacija keičiasi: mūsų gyvenamoji aplinka tampa vis stilingesnė ir modernesnė, atsirado įvairių formų ir stilių televizorių. Šis technikos stebuklas paprastai be problemų randa vietą daugelyje šiuolaikinių interjerų, tačiau pasitaiko atvejų, kai vietos jam reikia paieškoti. Kaip įkomponuoti televizorių interjere?

Patarimai, kaip išvengti beskonybės namų interjere

Interjeras.jpg Dažnai būna taip, kad žmogus įdeda daug pastangų kurdamas namų interjerą, tačiau užėjęs į vidų net ir ne specialistas iš pirmo žvilgsnio pastebi, kad kažko trūksta arba interjeras perkrautas. To išvengti jums padės keletas naudingų patarimų: