Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Patarimai, kaip išvengti beskonybės namų interjere

Dažnai būna taip, kad žmogus įdeda daug pastangų kurdamas namų interjerą, tačiau užėjęs į vidų net ir ne specialistas iš pirmo žvilgsnio pastebi, kad kažko trūksta arba interjeras perkrautas. To išvengti jums padės keletas naudingų patarimų:

· Naudokite natūralias medžiagas. Akmuo, medis, plyta, stiklas – visais laikais madingos ir neprarandančios vertės medžiagos. Specialistai pataria vengti gaminių iš plastmasės.Interjeras Sintetinės medžiagos gali būti tik ten, kur be jų negalima apsieiti. Dizaineriai ir architektai ginčijasi dėl plastikinių langų naudojimo statant individualų gyvenamąjį namą. Žinoma, daugiabučio namo bute, ypač esant dideliam triukšmo ir užterštumo lygiui, plastikiniai langai turi begales privalumų. Tačiau iškalti prieškambarį ar gyvenamąjį namą plastikinėmis dailylentėmis – ne tik neestetiška, bet ir kenkia sveikatai. Šios medžiagos neilgaamžės, kadangi veikiami aplinkos veiksnių net ir tvirčiausi plastifikatoriai gana sparčiai ima irti. O aplinkosaugininkai perspėja, kad po keliolikos metų, nuardžius senąjį remontą, už plastiko atliekas teks mokėti, priduodant jas į specialias utilizavimo įmones.

· Venkite kičo. Dekoratyvinės „medinės“ sijos ir „gipsinės“ lubų mozaikos iš putplasčio, XXI a. Kinijoje pagaminti „antikvariniai“ laikrodžiai, akmens imitacijos iš kartono – tikri beskonybės ženklai. Gaminiai turi turėti bent vidutinę jiems priskiriamą vertę. Jei pritrūkote lėšų, minėtas lubas verčiau nuglaistyti ir nudažyti balta spalva, taip patalpa iš karto įgaus tvarkingumo. Interjero aksesuarų geriau bus mažiau, bet jie bus vertingi.

· Venkite per didelės eklektikos. Medžiagų gausa ir įvairovė paskatina žmones naudoti kad ir geros kokybės, tačiau sunkiai suderinamas medžiagas. Ši taisyklė galioja ir tiems, kurie mėgsta lentynose sukrauti viską, ką kada nors gavo dovanų ar parsivežė iš kelionių. Dažnai ne pasirinktos sienų spalvos, o daugybė nederančių aksesuarų išduoda šeimininkų skonį.