Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘miegas‘ žymę

Kaip miegate, taip ir mylite

pora miega Psichologai teigia, kad tai, kaip miegate su partneriu lovoje, išduoda jūsų jausmus vienas kitam ir gali daug pasakyti apie poros santykius. Perskaitę šį straipsnį, išsiaiškinkite, ką apie judviejų jausmus pasako miegojimo padėtis.Miegodami stipriai apsikabinate? Esate iš tiesų įsimylėję. Artumas jums svarbus net miegant.

Kaip pergudrauti nemigą

Neįsivaizduojate, kaip miegas gali įtakoti jūsų gyvenimo kokybę. Miegas yra viena iš svarbiausių geros nervų sistemos sąlygų. Geras miegas ypač įtakoja mūsų nuotaiką ir sveikatą .Miegant pasipildo nervinė energija, atsigauna kūnas. Jei prieš eidami miegoti jaučiate, kad kūnas sveikai pavargęs, protas ramus, o skrandis tuščias-miegosite kaip kūdikis.

Mokslai gali būti be kančių. Patarimai moksleiviams (tęsinys)

alk-ir-died-mazas.jpg Tikuosi, paskaitėte ankstesnius patarimus. Taigi, ką dar reikia (visai neskaudės) padaryti, kad mokymasis netaptų kančia?