Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘mesos paruosimas‘ žymę

Viskas apie laukinių paukščių ir žvėrių mėsą

laukiniu-pauksciu-mesa.jpg Laukinių paukščių ir žvėrių mėsai priskiriama kurapkų, jerubių, tetervinų, putpelių, laukinių žąsų, ančių ir kt. laukinių paukščių bei žvėrių, tokių kaip kiškiai, šernai, briedžiai, elniai ir kt., sumedžiotų per sportinę medžioklę, valgoma mėsa. Laukinių paukščių mėsa kitokia nei naminių: ji tamsesnė, kietesnė, savotiško skonio ir kvapo (gali turėti sakų prieskonį, būti kartoka), joje daugiau baltymų ir mažiau riebalų. Laukinių paukščių patelių mėsa švelnesnio skonio ir minkštesnė negu patinų. Sumedžioti paukščiai turi būti nesumaigyti, švariomis tvirtomis plunksnomis, neįkritusiomis akimis, neišdžiūvusiais kakleliais.

Gudrybės ruošiant mėsą

Skaniai paruošti mėsą moka ne kiekvienas, beje, tą padaryti nėra taip jau lengva. Sudegus, apdžiūvus, sausa mėsa ir paukštiena niekam nekelia apetito. Tačiau yra begalė įvairių gudrybių, kurios padės jums išvengti nesėkmių kepant, troškinant ar kitaip ruošiant mėsą ir paukštieną. Šis straipsnis tikrai ne vegetarams, o ištikimiems mėsytės mėgėjams. Štai geriausi patarimai ir gudrybės ruošiant mėsą:

Viskas apie mėsą

desra.jpg Šiame straipsnyje – viskas, ką reikia žinoti apie mėsos laikymą, paruošimą maisto gaminimui ir gaminimą. Be pagrindinės informacijos jame rasite ir nemažai naudingų patarimų – atrodo labai paprastų, bet tikrai praversiančių darbuojantis virtuvėje.