Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘magnis‘ žymę

Kalcis ir magnis – sportuojantiems

kalcis Jei aktyviai sportuojate ir laikotės dietos, nepamirškite, kad jūsų organizmui gali pritrūkti kalcio ir magnio. Anot gydytojų šie mikroelementai būtini daug jėgos išeikvojančio ir mažai maisto medžiagų gaunančio žmogaus organizmui. Stingant kalcio, gresia osteoporozė. Dažniau ši liga kamuoja neaukšto ūgio moteris, kurios turi mažai riebalinio audinio, nevartoja hormoninių kontraceptikų, nuolat laikosi dietų ir rūko. Dėl magnio trūkumo svaigsta galva, gali ištikti infarktas, silpsta nervų sistema, todėl gresia depresija.

Mikroelementai, padedantys išlaikyti gražias formas

pilvas Daugybė mikroelementų – svarbios enzimų, hormonų ir baltymų dalys, jų nuolat turime gauti su maistu. Karštis, šaltis, šviesa ir panašūs veiksniai jų kiekio produktuose nekeičia. Mūsų organizmas jų labai nedaug sukaupia. Kai kurie didina arba blokuoja vienas kito veiksmingumą. Pavyzdžiui, cinkas ir varis yra vienas kito priešingybės, kaip ir magnis bei kalcis.

Magnio trūkumas organizme

meslungis Ko gero, daugelis žmonių žino, kad kai traukia blauzdas mėšlungis arba trūkčioja akių vokai – organizme trūksta magnio. Tačiau dar yra ir daugybė kitų požymių, rodančių, kad trūksta magnio ir jau reikėtų susirūpinti. Tai padidėjęs nervingumas, dirglumas, greitas nuovargis, atsirandantis dirbant įprastą darbą, blogas miegas, pilvo spazmai, užkietėję viduriai, padidėjęs kraujo spaudimas, širdies plakimai, dažni galvos skausmai.

Magnis – lyderis kovoje su stresu

magnesium Užvakar norėjosi tyliai verkti, vakar – triukšmingai bartis, o šiandien persekioja nenumaldomas noras kaukti prieš mėnulį. Į pasąmonę ryškiai braunasi įspūdis, kad gyvenimas nesusiklostė. Iškyla pavojingas klausimas: kas kaltas? Pabandykime pasiaiškinti, gal ne gyvenimas toks, o ko nors trūksta mūsų organizmui.