Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Kaip Jums padeda mankšta

       Tinkama mankšta bus naudingesnė negu sauja vaistų. Jei sergate širdies liga, artritu, diabetu ar kuria kita degeneracine liga, jums gali prireikti tam tikro gydymo. Bet nepasikliaukite vien vaistais. Padėkite sau. Pradėkite mankštos programą specialistų priežiūroje.

manksta, mankstos svarba, sveikata, apie manksta, privalumai

            Štai keleta naudingų mankštos faktorių:

  • Gerina širdies darbą. Mankštinantis sustiprinamas širdies raumuo, todėl padidina minutinis širdies tūris.
  • Normalizuoja kraujospūdį. Jei spaudimas padidėjęs, mankšta jį sumažina, tiek sistolinį tiek diastolinį. Jei spaudimas yra mažas, mankšta paprastai atstato jį iki normalaus.
  • Didina kraujo gebėjimą pernešti deguonį ir leidžia didesniam kraujo kiekiui pasiekti visas kūno dalis.
  • Retina pulsą ramybės būklėje. Tai yra svarbu, nes palengvinamas širdies darbas. Jei Jūsų pulsas ramybės būklėje yra 80, širdis dirba per sunkiai. Mankšta gali suretinti jį iki 60, taip sutaupoma 28 000 tvinksnių per 24 valandas. Nors nėra statistinių duomenų, įrodančių, kad mankšta prailgina Jūsų gyvenimą, bet logiška manyti, kad šis teiginys teisingas.
  • Gerina kraujo apytaką. Kraujo srautas yra Jūsų gyvenimo upė. Kraujas perneša deguonį, maistingąsias medžiagas ir kitus būtinus elementus į visas kūno dalis. Be to, jis surenka medžiagų apykaitos atliekas ir pergabena jas į inkstus, plaučius ir odą, iš kur jie pašalinami.
  • Skatina gilų pilvinį kvėpavimą. Mankštinami ir išplečiami plaučiai. Plaučiai tampa našesni, į kraują patenka daugiau deguonies, pašalinama daugiau anglies dvideginio.
  • Atpalaiduoja įtemptus raumenis ir išlaisvina sulaikytas neigiamas emocijas. Paskatina geriau galvoti apie save, sumažindama pyktį ir nusivylimą.
  • Perkrauna Jūsų smegenis ir nervų ląsteles elektros energija. Pagerina pusiausvyrą tarp valingos ir autonominės nervų sistemų.