Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘zidinys‘ žymę

Namų kieme it jaukiame kambaryje

modernus sodas   Savo namus mylintys šeimininkai vis dažniau namo kiemą traktuoja ne kaip atskirą plotą esantį už durų, o namo tąsą. Juk taip smagu pramogauti, valgyti, skaityti knygą gryname ore. Tokia vieta reikalauja mažiau ruošos ir tvarkos, todėl namų kiemas – rojus vaikams. Kad pramogauti ar tiesiog ilsėtis kieme būtų malonu, turite pasirūpinti tinkamais baldais ir aksesuarais, kurie padėtų sukurti jaukumo jausmą. Pasimokykite kaip seną vidinį kiemą, prieangį ar terasą paversti nauja svetaine.

Atraskite židinio galimybes

modernus zidinys Nuo seno žmones traukia prie ugnies, todėl židinys namuose – vienas labiausiai viliojančių akcentų. Dėl savo svarbos židinys dažnai tampa pagrindiniu kambario struktūriniu elementu. Židinio atbrailos, apvadai ir padas turi didelės įtakos kambario išvaizdai, nes tai vyraujantis elementas. Jei manote, kad jūsų židinys nėra tobulas, ne viskas prarasta. Židinio išorinius elementus ir dydį beveik visada galima tobulinti, nekeičiant ugniakuro bei kamino, nes tai būtų kur kas sudėtingesni projektai.