Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Namų kieme it jaukiame kambaryje

Savo namus mylintys šeimininkai vis dažniau namo kiemą traktuoja ne kaip atskirą plotą esantį už durų, o namo tąsą. Juk taip smagu pramogauti, valgyti, skaityti knygą gryname ore. Tokia vieta reikalauja mažiau ruošos ir tvarkos, todėl namų kiemas – rojus vaikams. Kad pramogauti ar tiesiog ilsėtis kieme būtų malonu, turite pasirūpinti tinkamais baldais ir aksesuarais, kurie padėtų sukurti jaukumo jausmą. Pasimokykite kaip seną vidinį kiemą, prieangį ar terasą paversti nauja svetaine.

Lietuva yra tokia šalis, kuri negali pasigirti šiltais orais. Kad lauko erdvė taptų išties jauki pravartu būtų joje įrengti lauko židinį. Lauko židinys leis jums pratęsti pramogų ir gyvenimo lauke sezoną. Kaip ir įprastoje svetainėje, židinys tampa susibūrimų vieta, aplink jį ir kuriamas lauko kambarys, kuriame su malonumu vakarais pailsėti susėda visi namiškiai.

Lauko baldų pasirinkimas itin platus. Juos rinkitės atsižvelgdami į namų interjerą. Laukui labiau tiktų lengvai nešiojami baldai, nes juos nesunkiai galėsite perkelti iš vienos vietos į kitą. Rinkitės drėgmei ir saulės šviesai atsparius baldus. Deja, vien tik lauko baldai jūsų kiemui – kambariui jaukumo nesuteiks, todėl prireiks įsigyti spalvingų užtiesalų, kilimų, pagalvėlių, gal net vieną kitą stalinę lempą, keletą mažesnių staliukų – visa tai pasisėdėjimus lauke padarys dar malonesniais. Norėdami sukurti stipresnį uždaros patalpos įvaizdį, pakabinkite užuolaidas, kurios atsparios oro pokyčiams.

Štai vieno kiemo – kambario interjero pavyzdys:

  • Įrenkite kieme akmeninį židinį, kuris leis jums mėgautis pasisėdėjimais lauke ir vėsesniu metų laiku.
  • Pakabinkite tinkamoje vietoje drobines ar kitokias sunkesnio audinio užuolaidas, kurios atstos „sieną“ ir apsaugos nuo kritulių.
  • Įsigykite lengvus lauko baldus: kelis pintus fotelius ir dvivietę sofą, žemą lauko staliuką, minkštų pagalvėlių, šiltų pledų, kelias stalines lempas ar toršerą, kitų aksesuarų, kurie tiktų prie jūsų kiemo – kambario interjero.
  • Grindinyje įtaisykite kištukinius lizdus, kurie padės apšviesti kiemelį lempomis.