Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘kiemas‘ žymę

Namų kieme it jaukiame kambaryje

modernus sodas   Savo namus mylintys šeimininkai vis dažniau namo kiemą traktuoja ne kaip atskirą plotą esantį už durų, o namo tąsą. Juk taip smagu pramogauti, valgyti, skaityti knygą gryname ore. Tokia vieta reikalauja mažiau ruošos ir tvarkos, todėl namų kiemas – rojus vaikams. Kad pramogauti ar tiesiog ilsėtis kieme būtų malonu, turite pasirūpinti tinkamais baldais ir aksesuarais, kurie padėtų sukurti jaukumo jausmą. Pasimokykite kaip seną vidinį kiemą, prieangį ar terasą paversti nauja svetaine.

Vaikų žaidimų aikštelė

zaidimu-aikstele.jpg Jei gyvenate nuosavame name, nustebinkite savo mažuosius, įrengdami kieme vaikų žaidimų aikštelę. Tai padaryti nėra paprasta, tačiau statybinių prekių parduotuvėse apstu priemonių, kurios padės jūsų vaikų svajonę paversti realybe. Vienas iš svarbiausių aspektų, kurį turėtumėte žinoti prieš įsirengdami namo kieme žaidimų aikštelę vaikams – saugumas. Dažniausiai tokiose vietose pasitaikantys sužalojimai – smegenų sukrėtimas, kaulų lūžiai, sąnarių išnirimai.