Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘prieskonines zoleles‘ žymę

Egzotiškieji artišokai

artisoku ruosimo instrukcija Jei mėgstate eksperimentuoti virtuvėje, būtinai pasiruoškite ir paragaukite egzotiškųjų artišokų, pasaulyje vertinamų ne tik dėl pikantiškų skonio, bet ir maistingųjų savybių. Pirkdami artišokus žiūrėkite, kad jie nebūtų apvytę, spalva graži. Jei ketinate šias daržoves ruošti po kelių dienų, apipurkškite artišokus šaltu vandeniu, įdėkite i plastikinį maišelį, sandariai uždarykite ir laikykite šaldytuve. Tik ne ilgiau kaip dešimt dienų. Iš pradžių artišokus „žemyn galva“ sudėkite į puodą, įpilkite maždaug trečdalį jo tūrio vandens, šaukštelį citrinos sulčių, šaukštą aliejaus, įmeskite česnako skiltelę, kelis juoduosius pipirus, įberkite druskos ir virkite kol suminkštės ir lengvai lupsis žvynai (apie pusvalandį).

Prieskoninės žolelės tavo virtuvėje: bazilikas, raudonėlis, rozmarinas, citrinžolė

bazilikas.jpg Prieš pradedant skaityti šį straipsnį, pirmiausia siūlau pasiskaityti „Prieskoniniai augalai ant palangės“, kad pilnai suprastum, apie ką ir kodėl vyksta šneka. Taip pat dar gali paskaityti ir kitus du straipsnius, kuriuose rašiau apie citrininės melisos, gelsvės ir petražolės bei mėtos, levandos, šalavijo ir juozažolės auginimą ir panaudojimą virtuvėje. Šiame straipsnyje dar apie keletą augalų, kurios gali auginti ant savo palangės.

Prieskoninės žolelės tavo virtuvėje: mėta, levanda, šalavijas, juozažolė

prieskoniai.jpg Paskaičiusi „Prieskoniniai augalai ant palangės“ galėjai sužinoti, kaip prieskoninius augalus ištisus metus auginti ant savo virtuvės palangės. Prieš tai buvusiame straipsnyje sužinojai apie citrininės melisos, gelsvės ir petražolės auginimą ir panaudojimą virtuvėje. Šiame straipsnyje dar apie keletą augalų, kurios gali auginti ant savo palangės.

Prieskoninės žolelės tavo virtuvėje: citrininė melisa, gelsvė, petražolė

prieskonines-zoleles.jpg Straipsnyje „Prieskoniniai augalai ant palangės“ galėjai sužinoti, kaip prieskoninius augalus ištisus metus auginti ant savo virtuvės palangės. Šiame straipsnyje išsiaiškinsi, kokias prieskonines žoleles auginti gali ir kur jas geriausia panaudoti.

Prieskoniniai augalai ant palangės

prieskoniniai-augalai.jpg Ištisus metus šviežių prieskoninių žolelių gali turėti ir nepirkdama jų prekybos centruose. Norimas žoleles gali auginti teisiog ant savo virtuvės palangės. Prieskoninius augalus gali sodinti į įvairius vazonėlius, senus puodus, stiklainius, gilesnes lėkštutes ir panašiai. Jei nori kelis prieskoninius augalus susodinti viename puode, prieš tai susėk juos keliuose atskiruose ir po to persodink, nes kitaip laistant sėklos gali susimaišyti ir po to bus labai sunku atskirti