Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘kvėpavimas‘ žymę

Rebefingas. Kas tai?

vasara Išvertus iš anglų kalbos  „rebirthing“ reiškia atgimimas. Tai labai paprastas būdas išmokti taisyklingai kvėpuoti. Gilusis cirkuliacinis kvėpavimas – saugiausias sąmoningumo reikalaujantis procesas, kuris gali iš esmės pakeisti jūsų gyvenimą. Metodą 1974 m.sukūrė amerikietis Leonardo Oras. Lietuvoje ši terapija gyvuojau jau ilgiau nei dvylika metų. Veikimo principas. Leonardo Oras pastebėjo, jog gyvenimo kokybę ir sveikatą lemia taisyklingas kvėpavimas.

Jaunystės sargai

woman_face Gyvenimo tempas šiais laikais ne vieną jauną moterį priverčia atrodyti keliasdešimt metų vyresne, nei yra iš tikrųjų. Kad būdama dvidešimties neatrodytum lyg gyvenimo užvaikyta keturiasdešimtmetė, pasirūpink savo mityba, bei laikykis keletą patarimų. Taip išvengsi ne tik sveikatos sutrikimų, bet ir jausiesi žvalesnė, pilnesnė gyvenimo energijos.