Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘akiniai‘ žymę

Kaip pasigaminti 3D akinius per 5 minutes

3d akiniai, akiniai, pasigamint paciam, 3d filmai, patarimai        Kino studijos kuria vis daugiau 3D filmų, taip pat šie filmai tampa vis dažniau žiūrimi mūsų pačių namuose, nes buitinė įranga smarkiai patobulėjo, o filmų kompanijos ir kūrėjai taip pat nesnaudžia bei bando įsitvirtinti sąlyginai naujoje srityje. Dalis kompanijų jau dabar griebiasi  veiksmų įsiskverbti į „namų“ rinką ir pradėti masiškai prekiauti daugkartiniais 3D akinaiis bei tobulinti savo produkciją dėl neišvengiamos konkurencijos. Tačiau 3D filmais galima puikiausiai mėgautis ir savo sukurtais akiniais. Taigi, nuo ko vertėtų pradėti ?

Jeigu nešiojate akinius

mergina su akiniais Mada akinius pavertė papuošalu. Kartais jie užtušuoja kosmetinius defektus, o veidas, pasirinkus atitinkamos formos ir spalvos akinius, būna net patrauklesnis. Kokius akinius pasirinkti? Šviesiaplaukiai turėtų nešioti akinius su tokiais rėmeliais, kurių apatinė dalis yra šviesi. Tamsi apatinė rėmelių dalis trumpina veidą, todėl jie labai tiks pailgo veido žmonėms.

Akiniai- stiliaus išraiška

Akiniai šiandien labai madingas dalykas. Visai neverta sielvartauti, jeigu jums prireikė akinukų. Akiniai-ne kompleksas, o stilingas aksesuaras, galintis suteikti žmogui įspūdingą išvaizdą. Apvaliam veidui kampuotas akinių modelis suteikia efektingumo, o kampuotas veidas dėl suapvalintų akinių tampa švelnesnis.