Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Kosmetika su placenta

Pasaulyje garsios žvaigždės stebina mus puikia savo išvaizda. Viena jų neblėstančio grožio ir jaunystės paslapčių – kosmetika su placenta. Tiek moterys, tiek vyrai naudoja šią jaunystės eliksyru vadinamą kosmetiką. Kodėl?

 

Kaip teigiama, tai viena veiksmingiausių ne intervencinių odos jauninimo ir gražinimo priemonių. Jos poveikis pasireiškia jau po kelių dienų: oda paskaistėja, suvienodėja jos spalva, išnyksta spuogai ir pigmentinės dėmės, po kelių savaičių pastebimai sumažėja raukšlių. Kosmetika su placenta ramina, šalina odos paraudimą, tempimą, pleiskanojimą. Rekomenduojama naudoti pavasarį, kuomet oda būna pavargusi po žiemos.

 

Per placentą vaisius aprūpinamas maisto medžiagomis ir deguonimi, tad placenta yra vienas galingiausių gyvybinių ir energinių užtaisų. Patekusi į odą ji sužadina organizmo galias ir atkuria gyvybines odos ląstelių funkcijas.

 

Placentoje yra daug biologiškai aktyvių medžiagų, pavyzdžiui audinių augimą stimuliuojančių komponentų. Dėl didelio atitikmens oda placentą priima kaip savą, todėl nebūna atmetimo, alerginių reakcijų, ji patenka į giliausius odos sluoksnius. Verta paminėti, kad prie placentos oda nepripranta, todėl jos poveikis odai nesumažėja ir produktas yra nuolatos veiksmingas.

 

Kosmetika su placenta pasižymi universalumu ir tinka bet kokio amžiaus ir lyties žmonėms. Labai tinka paaugliams kenčiantiems nuo jaunatvinių spuogų, taip pat gydo įvairias žaizdeles, naikina pigmentines dėmes, kurios dažnai atsiranda senyviems žmonėms. Kosmetiką su placenta galima tepti net kūdikiams.