Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘vyras‘ žymę

Trumpai apie kvepalus

moteris purskia kvepalus Atminkite: kvepalai – labai individualus dalykas. Kartais šiaip jau malonūs kvepalai gali šokiruoti, net atstumti aplinkinius, ypač kai prieš išsikvėpinant dar apsitepama visokiais aromatizuotais kremais. Svarbiausia – nepadauginti kvapų. Nesikvėpinkite itin stipraus aromato kvepalais vasarą. Vasarai tinka lengvesni aromatai, o kartais galima kvepalų iš viso atsisakyti ir vasaros metu naudoti tik, pavyzdžiui, kūno purškiklį.

Kaip susigrąžinti vyrą?

Porelė Visada skaudu, kai vyras palieka šeimą. Netgi jei šeimyninis gyvenimas nebuvo laimingas...Kai vyras, leidęs nors kartą suprasti, kad išskiria jus iš kitų, negali be jūsų gyventi, laiko jus geriausia iš visų, staiga vėl pastato jus į vieną gretą su kitomis – tai negali neskaudinti, nežeisti...Vyro išėjimas ne tik smogia jūsų savigarbai, žeidžia savimeilę, bet palieka ir kitų skaudulių. Sugriūva įprastinė laiko leidimo sistema.