Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘moteris‘ žymę

Trumpai apie kvepalus

moteris purskia kvepalus Atminkite: kvepalai – labai individualus dalykas. Kartais šiaip jau malonūs kvepalai gali šokiruoti, net atstumti aplinkinius, ypač kai prieš išsikvėpinant dar apsitepama visokiais aromatizuotais kremais. Svarbiausia – nepadauginti kvapų. Nesikvėpinkite itin stipraus aromato kvepalais vasarą. Vasarai tinka lengvesni aromatai, o kartais galima kvepalų iš viso atsisakyti ir vasaros metu naudoti tik, pavyzdžiui, kūno purškiklį.

Kelionė į praeitį (1 dalis)

moteris laive Žmonių, pamišusių dėl retro, šiandien labai daug. Kas yra retro? Pasirodo, šis stilius neturi tikslaus apibūdinimo. Tai viskas, kas susiję su praeitimi. Ir tai, kas buvo populiaru prieš šimtą penkiasdešimt metų, ir vos prieš dvidešimt. Retrostilius – anais laikais madingi daiktai, šiandien ištraukti į dienos šviesą ir tarsi prikelti naujam gyvenimui.