Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘hormonai‘ žymę

Vyrams alų gerti nesveika

alus Vyrai mėgsta alų ir geria jį tikrai ne po butelį ar du, o kur kas daugiau, ypač susirinkę kompanijoje. Visi žinome, kad alkoholis mažomis dozėmis sveika, bet mažiausiai trijų butelių per vakarą jau nepavadinsi maža doze, o tai su laiku gali rimtai pakenkti sveikatai. Kokią įtaką sveikatai daro alus? Pasirodo, jo sudėtyje yra iš apynių išskiriančio ir vyriško hormono testosterono gamybą slopinančio fitoestrogeno. Tada vyrauti pradeda estrogenas – moteriškas hormonas. Šitaip ir įvyksta hormonų disbalansas, o jo pasekmės įvairios.

Hormonai ir mikroelementai: kad maistas virstų energija

mergina Riebalų deginimas – medžiagų apykaitos procesas, būtinai reikalingas tam, kad mūsų organizmas gautų energijos. O jos reikia tikrai nemažai, netgi jei nieko neveikiame. Juk gyvybiniai procesai tarsi tas patikimas laikrodis vyksta nenutrūkstamai. Riebalai, kaip ir kitos maisto medžiagos, pasisavinami bei paruošiami kaip šių procesų „kuras“.