Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘cinamonas‘ žymę

Kvapiosios arbatos

mergina ir puodelis Štai aštuoni veiksmingiausi prieskoniai ar jų deriniai. Išsirinkite tą, kuris labiausiai patinka ir vietoj užkandžiavimo užsiplikykite šviežios arbatos. Alkio priepuoliams kelias bus užkirstas užtikrintai. Imbieras. Džindžerolis, imbiero gumbuose esantis eterinis aliejus, tarsi įjungia pačią didžiausią virškinimo enzimų „pavarą“ ir išjudina riebalų skaidymą.

Ligas veja medus su cinamonu

cinamonas+medus.jpg Ajurvedinėje medicinoje medus šimtmečius naudojamas kaip vienas pagrindinių vaistų. Mūsų senoliai taip pat žinojo apie medaus gydomąsias galias ir jį naudojo kaip vaistą. Saikingai vartojamas medus nesukelia jokio šalutinio poveikio, kad ir kokia liga besirgtumėte. Medus įvairiomis proporcijomis maišytas su cinamonu, gydo daugelį ligų. Beje, cinamono miltelius rekomenduojama susimalti patiems iš cinamono lazdelių.