Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘aromaterapija‘ žymę

Kodėl verta dovanoti gėles?

vyras laiko geles Kartais užsukite į gėlių parduotuvę ar kioskelį ir įsigykite gėlių. Jomis paprasta nustebinti mylimą merginą  ar žmoną, artimuosius. Be priežasties dovanoti gėles smagu, tam yra net ne viena, o penkios priežastys su kuriomis ir kviečiame susipažinti. Netikėtumo pojūtis. Daugeliui žmonių patinka gėlės, ypač moterims. Jei įžengsite pro duris po darbo dienos nešini ne tik keliomis skardinėmis alaus, bet ir gėlių puokšte, jūsų mylimoji bus labai nustebinta, o tuo pačiu galite tikėtis ir skaniausios vakarienės pasaulyje bei audringos nakties lovoje.

Eteriniai aliejai nervų sistemai

Vis dažniau nervinei įtampai gydyti taikoma aromaterapija. Eteriniai aliejai gali pagelbėti jums išlikti budriems ar lengviau užmigti, o vidiniam laikrodžiui prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Kovoti su nerviniu išsekimu galite įvairiais būdais. Veiksmingiausiai padeda aromatinė vonia, garintuvės su eteriniais aliejais, masažas.

Aromaterapija-kas tai?

Kai einate mišku ir jūsų nosį kutena malonus pušų ar žydinčių gėlių kvapas, jūs sustojate ir leidžiatės užliejami malonių pojūčių- tai yra aromaterapijos patirtis. Virtuvėje smulkinate prieskonines žoleles, jų aštrūs kvapai pasiekia jusų nosį, nervų sistemą, burnoje ima kauptis seilės, tai taip pat aromaterapijos patyrimas. Mus supančiame pasaulyje yra begalė įvairių kvapų ir aromatų. Įvairūs kvapai sužadina pojūčius, mintis ir kūną.