Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Sezoninis plaukų slinkimas

Žinoma, biologiniu požiūriu, jei kalbėtume apie žmogaus išlikimą, plaukai nėra svarbiausia organizmo dalis, tačiau jie yra brangi puošmena tiek vyrams, tiek, žinoma, moterims. Deja, labai trapi. Plaukus nepalankiai veikia aplinkos veiksniai, kaip ir nagai bei oda, jie pirmieji reaguoja į vidinius organizmo pakitimus ir juos išduoda. Viena opiausių ir didžiausią nerimą keliančių problemų, dėl kurių dažniausiai kreipiamasi į gydytojus trichologus, yra plaukų slinkimas. Kartais plaukai ima slinkti besikeičiant metų laikams ir tai vadinama sezoniniu plaukų slinkimų.

 

Sezoninis plaukų slinkimas, galima sakyti, neaplenkia nė vieno. Tik kai kurie laimingieji nė nepastebi, kad rudenį ir pavasarį plaukai ne tik blogiau atrodo, yra sunkiau tvarkomi, bet ir slenka. Sezoninio plaukų slinkimo priežastis paprasta: rudenį ir pavasarį organizmas persiorentuoja, prisitaiko prie kintančių aplinkos sąlygų, o tam reikia nemažai jėgų. Štai kodėl pereinamuoju metų laiku ne tik plaukai slenka, bet ir gerokai dažniau susergama įvairiomis virusinėmis ligomis.

 

Dėl padidėjusio plaukų slinkimo labai dažnai esame kalti patys. Keičiantis sezonui, dažnai pamirštame valgyti daugiau vitaminingų produktų, vartoti geležies, cinko, seleno, baltymų, A ir B grupės vitaminų.

 

Laimei, dabar jau atėjo vasara ir galėsime vitaminingo maisto gauti kur kas lengviau, nes valgysime šviežias daržoves, uogas ir vaisius. Nepamirškite gauti pakankamai vitaminų, vartodami natūralius ir ekologiškus produktus, kad atėjus rudeniui netektų vargti su slenkančiais plaukais.