Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘ruduo‘ žymę

Sezoninis plaukų slinkimas

vyras Žinoma, biologiniu požiūriu, jei kalbėtume apie žmogaus išlikimą, plaukai nėra svarbiausia organizmo dalis, tačiau jie yra brangi puošmena tiek vyrams, tiek, žinoma, moterims. Deja, labai trapi. Plaukus nepalankiai veikia aplinkos veiksniai, kaip ir nagai bei oda, jie pirmieji reaguoja į vidinius organizmo pakitimus ir juos išduoda. Viena opiausių ir didžiausią nerimą keliančių problemų, dėl kurių dažniausiai kreipiamasi į gydytojus trichologus, yra plaukų slinkimas. Kartais plaukai ima slinkti besikeičiant metų laikams ir tai vadinama sezoniniu plaukų slinkimų.Sezoninis plaukų slinkimas, galima sakyti, neaplenkia nė vieno.

Kaip prisijaukinti rudenį

Ar pastebėjote, kad kuo labiau niaukiasi dangus, tuo labiau niaukiasi ir mūsų nuotaika? Tai yra visiškai natūralus dalykas. Saulė ir šiluma labai įtakoja mūsų nuotaiką ir jausmus. Susitaikyti su tuo, kad saulė pasislėps pusei metų (mūsų šalelėj taip jau būna :) ), ne taip ir lengva. Svarbiausia nepasiduoti rudeninei apatijai ir liūdesiui. Aišku, prieš vėją nepapūsi, todėl geriausia susidraugauti su rudeniu. Kaip tai padaryti?