Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘seksas‘ žymę

Noriu mylėtis su kitu partneriu!

porele lovoje Nuo meilės, didžiulės aistros, nenumaldomo potraukio iki neištikimybės – vienas žingsnis. Čia prisiekiame meilę, o čia jau, žiūrėk, ryžtamės neištikimybei, tikėdamiesi, kad seksas su nauju partneriu suteiks ypatingų pojūčių. Anot statistikos, mylintis su savu partneriu, įmanoma patirti daug daugiau malonumo nei su svetimu. Kodėl? Savo žmogaus kūną puikiai pažįstame, o svetimą reikia „prisijaukinti“, pajusti jo kvapą.

Erotika ir reklama

Balandis 11, 2010. | Žymės reklama, seksas, erotika | Grupė Įvairenybės
Reklama Erotika reklamoje ne toks jau retas reiškinys. Ar tai atspindi mūsų sugedusius laikus? O gal tai mūsų slapčiausių geismų išraiška? Reklama – kreivas veidrodis, kuriame matome ne kieno nors kito, o savo iškreiptus atvaizdus.Šiuolaikinio žmogaus elgesio variklis yra pinigai, valdžia ir seksas.

Bučiniai turi įtakos būsimiems vaikams

bucinys.jpg Bučinys gali priversti širdį perpumpuoti per minutę vienu litru daugiau nei įprastai, o taip pat vienu metu sujudinti 28 raumenis ir akimirksniu pakelti arterinį kraujospūdį. Tuo metu pliūpteli adrenalinas, sudeginama daugiau kaip 10 kalorijų. Bet iš kur kilo šis žmogaus noras – čiupti svetimas lūpas savosiomis?