Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘peršalimas‘ žymę

Kaip kovoti su peršalimu?

persalimas1.jpg Lyg ir atėjo žiemos pabaiga ir prasidėjo kalendorinis pavasaris, bet sniegas ir šalčiai dar neskuba trauktis. Deja ir peršalimas dar užklumpą dažną žmogų. Po žiemos imuninė sistema ir taip spėjus nusilipti, tad neskubėkime griebtis vaistų buteliuko. Pasigydikime natūraliais metodais.

Peršalome? Pasimasažuokime

Vasaris 19, 2010. | Žymės peršalimas, masažas | Grupė Grožis, sveikata
womanhowtouse.jpg Masažo galios – didžiulės. Net ir peršalę mes galime patys sau padėti be medicininių priemonių. Pasimasažuokime ir pastebėsime, kaip pajusime palengvėjimą. Atlikti tokį masažą siūloma 2 – 3 kartus per dieną iškart, kai tik pajusite pirmuosius peršalimo požymius. Masažas bus efektyvesnis, jei po jo gersite daug šiltų skysčių – vaisių sunkos, ramunėlių nuovirų, liepžiedžių, melisos, jonažolės ar žaliosios arbatų.

Ruoškim organizmą žiemai

Varvanti nosis, čiaudulys, galvos skausmas-nemalonus reikalas. Jei taip jaučiatės,  kaltas ne drėgnas oras ar čiaudantis kaimynas, o jūsų imuninė sistema. Na, taip mes to imuniteto nematom, bet nereiškia, kad juo nereikia pasirūpinti. Imunitetas tai bendras žmogaus organizmo atsparumas, kuris priklauso nuo daugelio veiksnių. Dabar pats metas paruošti organizmą žiemai. Imunitetą sustiprinti galima įvairiais būdais.