Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘imuniteto stiprinimas‘ žymę

Natūralios priemonės imunitetui stiprinti

naturalios-priemones.jpg Pavasario pradžia – ypač apgaulingas metas, nes dauguma mūsų, atšilus orams, šalikus bei kepures palieka spintose ir lekia į lauką pasidžiaugti bent šiek tiek atšilusiu oru. Deja, šitaip galima greitai peršalti, nes pavasarinis vėjas dažnai susargdina. Tuomet šiltesniu oru džiaugtis nebetenka, nes laikas leidžiamas ne lauke, o lovoje termometro, vaistų bei arbatų draugijoje. Kaip sustiprinti imunitetą ir galbūt išvengti pavasarinio peršalimo?

Ruoškim organizmą žiemai

Varvanti nosis, čiaudulys, galvos skausmas-nemalonus reikalas. Jei taip jaučiatės,  kaltas ne drėgnas oras ar čiaudantis kaimynas, o jūsų imuninė sistema. Na, taip mes to imuniteto nematom, bet nereiškia, kad juo nereikia pasirūpinti. Imunitetas tai bendras žmogaus organizmo atsparumas, kuris priklauso nuo daugelio veiksnių. Dabar pats metas paruošti organizmą žiemai. Imunitetą sustiprinti galima įvairiais būdais.