Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘kaip isvalyti demes‘ žymę

Patarimai kaip išvalyti audinius

patarimai, dėmės, kaip išvalyti dėmes, dėmių valymas, audinių valymas, priežiūra Drabužius, kaip ir visus kitus daiktus, supančius mus buityje, reikia rūpestingai prižiūrėti. Labai dažnai ketiname išmesti gerą, beveik naują drabužį tik todėl, kad jame yra dėmelė, kurios nepajėgiame išvalyti. O praktiškai beveik kiekvieną dėmę galima išvalyti. Štai keletas patarimų: Blizgančios sijono, kelnių ir rankovių vietos ištrinamos skudurėliu, suvilgytu benzine su trupučiu amoniako. Po to drabužis lyginamas iš išvirkščiosios pusės ir dar drėgnokas kabinamas ant pakabo. Galima blizgančias vietas išvalyti šepečiu, suvilgytu acte.

Kaip pašalinti dėmes?

deme ant rubu Ne visas dėmes galima išvalyti namuose nesugadinus drabužio. Labai nešvarius ir dėmėtus drabužius geriausia valyti valykloje. Kai kurios šviežios dėmės, išskyrus riebalų, vaško, dervos, nesunkiai išplaunamos vandeniu. Ant drabužių paprastai būna etiketės, nurodančios, iš kokio audinio jie pagaminti ir kaip juos reikia skalbti ar valyti. Yra audinių, kurių negalima skalbti arba, atvirkščiai, negalima valyti jokiais cheminiais valikliais.