Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘fasadas‘ žymę

Medinių fasadų dažymas (1 dalis)

medzio dazymas Mediena – natūrali statybinė medžiaga, plačiai naudojama nuo seniausių laikų iki šių dienų. Tai sąlygoja nepabostanti išvaizda, ilgus šimtmečius kaupta panaudojimo patirtis ir paprastumas. Ankstesniai amžiais gyvenamiesiems namams statyti buvo naudojami rąstai. Nuo praeito šimtmečio, atsiradus lentpjūvėms, dažniau naudojamos pjautos ir obliuotos lentos. Apdorojimo būdas priklauso ne tik nuo pageidaujamo rezultato, bet ir nuo oro sąlygų.

Namo fasadas pagal feng shui

Sausis 23, 2010. | Žymės fasadas, namo, feng shui, buitis | Grupė Buitis, interjeras
oakville_houses_twin_tall_clouds_01.jpg Tai, kaip mūsų namai įsiterpia į aplinką ir kaip jie dera prie kaimyninių pastatų, lemia, ar mums bus patogu ir jauku juose gyventi. Pavyzdžiui, gyvenate nedideliame atskirame name, o šalia stovi mažesnių sujungtų namų eilė, tuomet galite jaustis atskirti nuo bendruomenės arba, jei jūsų namo stilius labai išsiskiria iš kitų, ardoma harmonija. Renkantis namo stilių galima pasitelkti feng shui – seną kinų mokslą apie harmoningą būtį.