Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘dizainas‘ žymę

Plastikinės lauko durys privačiam namui (1 dalis)

pvc lauko durys Privačių namų paklausa sparčiai gausėja, todėl didėja saugių, patikimų, ir, svarbiausia, patrauklaus dizaino, derančių prie namo fasado lauko durų poreikis. Ne veltui sakoma, kas durys – namo vizitinė kortelė. Taigi tikrai verta apžvelgti plastinikių lauko durų nuosavam namui dizaino, technologijos, saugumo ir kitas ypatybes.Yra kelios priežastys, kodėl plastikinės durys tampa vis populiaresnės. Milžinišką durų formų ar dizaino įvairovę padeda kurti spalvų žaismas, dekoratyvūs padalinimai, stiklinimo galimybės, figūrinės rankenos.

Kriauklė vonios interjere

kriaukle Kriauklė – labai svarbus dizaino elementas vonioje. Galima rinktis iš įvairiausių kriauklių gausybės, dažniausiai tai būna klasikinio arba naujoviško stiliaus kriauklė. Labai naudingas dalykas įmontuoti kriauklę į spintelę. Šitaip sutaupoma daug vietos. Savo įvairumu pasižymi ir kriauklių čiaupai, rankenėlės. Galima rinktis iš matinio, poliruoto ar glotnaus chromo, nerūdijančio plieno, alavo, nikelio.

Atvykę į mūsų šalį, aplankykite... viešbutį!

purto-amerika.jpg 8-ajame praėjusiojo amžiaus dešimtmetyje pasaulyje pradėjo steigtis viešbučiai, išsiskiriantys originaliu dizainu ir tuo, kaip jų dizainas sukurtas. Pagrindinis tokių viešbučių steigėjų tikslas – ne tik pritraukti kuo daugiau lankytojų, bet ir palikti neišdildomą įspūdį, norą čia sugrįžti ir papasakoti apie šią neįtikėtiną vietą draugams, artimiesiems, pažįstamiems.

Plastikinė svajonė

melisa1.jpg Ar esate ką nors girdėję apie plastikinius batus? Turbūt daug kam tai asocijuojasi su guminiais „botais“. Neįsivaizduojate kokie stilingi gali būti plastikiniai bateliai. Neseniai  internete  „atkapsčiau“ tokią visame pasaulyje žinomą ir gerbiamą dizainerę, bei architektę-Melisą (tikrasis vardas-Zaha Hadid), kilusią iš Brazilijos. Ji kuria iš plastiko jau daugiau nei 25 metus. Melisa iš plastiko kuria skulptūras, interjero detales, ir „nerealiai“  įdomius batus. Tiksliau,